Pro médiaJeště nikdy tolik lidí srdce z drátu netvořilo, každý účastník se zaeviduje na prezenční listy a bude se sledovat, kolik lidí se tvorby srdce účastní. Počet použitých metrů drátu bude také rekordní, a může dosáhnout i přes 1000 metrů a srdce bude vážit několik kilogramů.  


Mezi ty nejpozoruhodnější tváře letošního ročníku rozhodně patří i slovenská umělkyně Marianna Machalová. Marianna je důsledkem vážného onemocnění od svých dvaadvaceti let nevidomá, což ji ovšem nijak nezabránilo rozvinout svůj výtvarný talent a stát se nejen ve své domovině uznávanou sochařkou, která má na svém kontě například i ocenění "Slovenka roku". Tato inspirativní dáma jasně dokazuje, že bariéry v umění zkrátka neexistují. 


K chystanému mezinárodnímu veletrhu výtvarného umění ATELIÉR ART FEST, který proběhne ve dnech 9. - 11. června 2017 v Průmyslovém paláci Výstaviště Praha Holešovice jsme pro vás připravili fotografickou soutěž. Vítěz soutěže získá zdarma prostor na tomto veletrhu pro prezentaci svých fotografií.

TÉMA: SVĚT V POHYBU

Zachyťte pohyb! Pohyb davu, jedince, ruch, chaos, dynamiku. Fotit ostře nebo rozmazaně? Uplatnit panning či nikoli? Všechno je dnes v neustálém pohybu a tak se nebojte být kreativní a vidět v hledáčku i to, co už možná všichni přehlížejí.